Marcipánové figurky

Marcipánové figurky | Frischmann Vyškov

Již od roku 1999 vyrábíme marcipánové figurky z kvalitního marcipánu s obsahem mandlí 36 %. Z tohoto marcipánu se skvělou přirozeně mandlovou chutí ručně formujeme a modelujeme marcipánové figurky k jakékoliv příležitosti. Při výrobě marcipánových figurek používáme barviva, která mohou nepříznivě ovlivnit vlastnosti a chuť. Figurky z marcipánu bez dalších přidaných ingrediencí rozhodně mohou mlsat i děti. V našem sortimentu najdete marcipánové figurky ke všem možným příležitostem (svatba, narozeniny, ozdoba i mlsání). 

Jak se vyrábí marcipánové figurky

Prodej marcipánových figurek realizujeme online přes e-shop. Marcipánové figurky jsou ochráněny hygienickým obalem. Marcipánové figurky na dort dokážeme expedovat obratem, neboť máme rozsáhlé skladové zásoby. Marcipánové figurky dodáváme již od jednoho kusu. Figurky jsou díky modelaci z pravé marcipánové hmoty dlouho čerstvé, mají vynikající vlastnosti, a především mají skvělou chuť.

Marcipánové figurky a ostatní marcipánové ozdoby jsou určeny pro profesionální cukráře, pekárny, potravinářské provozy, výrobny dortů, kde je kladen důraz na vysokou kvalitu marcipánu s ohledem na prvotřídní chuť a výdrž produktu. Kde je důležité, aby marcipánové figurky byly pečlivě vymodelovány do posledního detailu, skvěle barevně zpracovány a přitom měly co nejvíce unifikovanou podobu. Stejně tak však mohou tyto marcipánové ozdoby a figurky sloužit domácím hospodyňkám k ozdobení jejich dortů nebo je jako mlsek pro kohokoliv, kdo má rád jedinečnou chuť pravého marcipánu.

Blog

Překvapte na Mikuláše marcipánem

Rok se s rokem sešel a vy už po několikáté marně přemýšlíte, co dát dětem a vašim blízkým do mikulášského balíčku. V obchodech se to už od září hemží čokoládovými postavičkami Mikulášů, čertů a andělů. V uplynulých letech jste nakoupili snad už všechny druhy. Prodávají stále ty stejné, žádné překvapení.

Strašidelný Halloween s chutí marcipánu

Dříve než vypukne všechno to halloweenské řádění, přicházíme k vám s nabídkou strašidelných marcipánových sladkostí.

Lev s korunkou

Pojďme oslavit výročí republiky marcipánem

Píše se rok 2018 a právě ta osmička na konci nám letos připomíná hned několik událostí z dějin naší země. Tou nejslavnostnější je 100. výročí od založení republiky. Mnoho oslav už proběhlo, některé se v českých vesnicích a městech teprve chystají.

Sladkost marcipánu

Stále se setkáváme s lidmi, kteří si pod cukrovinkou zvanou marcipán představují přeslazenou hroudu cukru.

Jsou pak překvapeni chutí pravého a nefalšovaného marcipánu. Většina je překvapena mile, že jim netrnou zuby z přeslazené chuti, ale jsou i tací, kteří milují chuť připomínající plnou lžíci moučkového cukru v puse.

Skladování marcipánu a marcipánových figurek

Často se zákazníky řešíme způsob skladování marcipánu a marcipánových figurek.

Pravý mandlový marcipán se skladuje v chladu a suchu, ne v lednici. Je to pro vás překvapení, nebo jste to věděli?

Zavřít [x]
Zavřít
Close icon

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Close icon
 -