Marcipánové ozdoby a figurky

Vyrábíme pro vás marcipánové figurky a cukrářské ozdoby unikátní receptury z vysoce kvalitních surovin. Marcipánové ozdoby, figurky, cukrové květy a pralinky, které tvoří dominantní část naší produkce, jsou určeny jak pro profesionální cukráře, tak i jako ozdoby při domácí tvorbě dortů a jiných zdobených sladkostí.

Specializujeme se především na marcipánové figurky a marcipánové ozdoby, které ručně modelujeme z marcipánové hmoty, která obsahuje předepsané množství mandlí. Pravý marcipán je v naší výrobně tvořen nejméně z 50 % loupanými mandlemi.

Díky tomu jsou marcipánové ozdoby nejen vizuálně pěkné ve všech detailech, ale především i dokonale chutné. Marcipánové ozdoby z naší produkce jsou bez umělých přídavných látek a barviv.

Podívejte se, jak vyrábíme marcipánové ozdoby

Nejoblíbenější sortiment

Cukrářské ozdoby dodáváme prostřednictvím našeho e-shopu. Posíláme již od jednoho kusu v hygienickém balení chránícím mimo jiné proti poškození. Vybírat můžete ze široké nabídky marcipánových ozdob na dorty v podobě květin nebo figurek. Vyrábíme rozmanité barevné ozdoby na cukroví, svatební marcipánové figurky a tematické velikonoční i vánoční ozdoby. U nás si vybere každý.

Zavřít [x]
Zavřít
Close icon

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Close icon
 -