Cukrové květy

Cukrové květy | Frischmann Vyškov

Na přání zákazníků jsme k marcipánovým figurkám připojili i výrobu cukrových květů. Cukrové květiny jsou dodávány v určitém počtu dle druhu na papírových platičkách. Cukrové květy jsou určeny pro zdobení drobného cukroví a dezertů. Snažíme se vyrábět moderní cukrové květy, které dobře vypadají, ale i skvěle chutnají. Cukrové květy jsou distribuovány k okamžitému použití. Jsou ochráněny hygienickým obalem. Cukrové květiny dodáváme pro profesionální cukráře i koncové zákazníky.

Blog

Překvapte na Mikuláše marcipánem

Rok se s rokem sešel a vy už po několikáté marně přemýšlíte, co dát dětem a vašim blízkým do mikulášského balíčku. V obchodech se to už od září hemží čokoládovými postavičkami Mikulášů, čertů a andělů. V uplynulých letech jste nakoupili snad už všechny druhy. Prodávají stále ty stejné, žádné překvapení.

Strašidelný Halloween s chutí marcipánu

Dříve než vypukne všechno to halloweenské řádění, přicházíme k vám s nabídkou strašidelných marcipánových sladkostí.

Lev s korunkou

Pojďme oslavit výročí republiky marcipánem

Píše se rok 2018 a právě ta osmička na konci nám letos připomíná hned několik událostí z dějin naší země. Tou nejslavnostnější je 100. výročí od založení republiky. Mnoho oslav už proběhlo, některé se v českých vesnicích a městech teprve chystají.

Sladkost marcipánu

Stále se setkáváme s lidmi, kteří si pod cukrovinkou zvanou marcipán představují přeslazenou hroudu cukru.

Jsou pak překvapeni chutí pravého a nefalšovaného marcipánu. Většina je překvapena mile, že jim netrnou zuby z přeslazené chuti, ale jsou i tací, kteří milují chuť připomínající plnou lžíci moučkového cukru v puse.

Skladování marcipánu a marcipánových figurek

Často se zákazníky řešíme způsob skladování marcipánu a marcipánových figurek.

Pravý mandlový marcipán se skladuje v chladu a suchu, ne v lednici. Je to pro vás překvapení, nebo jste to věděli?

Zavřít [x]
Zavřít
Close icon

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Close icon
 -