Strašidelný Halloween s chutí marcipánu

Strašidelný Halloween s chutí marcipánu | Frischmann Vyškov

Dříve než vypukne všechno to halloweenské řádění, přicházíme k vám s nabídkou strašidelných marcipánových sladkostí.

Ať už budete převlečeni za čarodějky, upíry, duchy, zombie nebo jiné hrůzostrašné postavy, něco na zub by určitě bodlo, že? Pro příznivce sladkého máme přichystáno hned několik halloweenských figurek z pravého marcipánu. Jak ho poznáte?

Je příjemně sladký, navíc obohacený typicky nahořklou chutí mandlí. Přiměřené množství cukru v kombinaci s jemně umletými mandlemi se vám na jazyku rozplyne v neodolatelnou pochoutku.

Které marcipánové figurky tedy můžete na Halloween nabídnout dětem, ale i mlsným dospělým? V našem e-shopu zde už na vás čeká tato strašidelná skupinka:

 

Netopýr velký

NETOPÝR VELKÝ

Tato 7 centimetrů vysoká figurka už si na někoho brousí svoje velké zuby. A právě se chystá k odletu.

 

Netopýr malý

NETOPÝR MALÝ

Poněkud menší, 5 cm vysoká figurka, už není tolik strašidelná. Pozoruje vás svýma vykulenýma očičkama. Moc dobře totiž tuší, že si na ní už brzy pochutnáte.

 

Dýně

HALLOWEENSKÉ DÝNĚ

Jedna se mlsně olizuje, jako by chtěla říct, že je zkrátka k nakousnutí. Druhá je už trošku strašidelnější, připomíná tu typickou vydlabanou dýni, se kterou tak často zápolí tatínci a maminky, když chystají halloweenskou výzdobu.

 

 

Pavouk

MARCIPÁNOVÝ PAVOUK

Pěkně vypasený pavouk s velkými kusadly. V nabídce ho pro vás máme hned ve dvou barvách. Vypadá opravdu nechutně, tak jak se na Halloween sluší a patří. Ale nenechte se zmýlit jeho zjevem, chutná opravdu božsky!

 

 

Čertík

MARCIPÁNOVÝ ČERTÍK

Milý a usměvavý, 8 centimetrů velký čertík, působí nějak rošťácky. Určitě už má za lubem nějakou tu kulišárnu.

 

 

Čert

MARCIPÁNOVÝ ČERT

Starší čert v letech, 9 centimetrů vysoký, v červeném plášti. Ten už se něco nastrašil! A teď jen čeká, kdy si na něm smlsnete.

 

 

Čarodějnice

MARCIPÁNOVÁ ČARODĚJNICE

Tato figurka nesmí na Halloween chybět. Nejčastěji se za ni převlékáme do nejrůznějších čarodějnických hábitů. Ta naše má na hlavě svůj typický černý klobouk a právě sedí na koštěti a chystá se k odletu. Kam? Třeba právě k vám domů.

 

Věřím, že si z naší marcipánové nabídky vyberete to pravé pro vaše malé i velké mlsouny. A pokud máte obavy, že naše sladké pochoutky sníte dětem ještě dřív, než Halloween začne, objednejte si raději větší zásobičku (marcipánové figurky prodej). Alespoň můžete obdarovat i své blízké.

 

Za Frischmann Vyškov, spol. s r.o.

Jana Šmídová, jednatelka

Zavřít [x]
Zavřít
Close icon

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Close icon
 -