O nás

O nás – výroba a prodej marcipánu | Frischmann

Frischmann Vyškov, spol. s r.o. od roku 1999 Váš dodavatel kvalitního marcipánu a marcipánových figurek. K Vašemu úspěchu chceme přispět:

  • ručně formovaným marcipánem,
  • ručně modelovaným marcipánem,
  • marcipánem výborné kvality,
  • vtipnými nápady,
  • exkluzivním dárkovým balením,
  • motivy pro každou příležitost.

Marcipánové figurky Frischmann - výroba i prodej. Sledujte video z naší výroby:

Pro naše marcipánové figurky používáme ten nejlepší pravý mandlový marcipán bez různých náhražek (sušené mléko, sója, atd.). Pro výrobu našich figurek používáme marcipán vhodný k modelování s obsahem mandlí 36%.

Prodej marcipánových figurek realizujeme prostřednictvím našeho e-shopu. Stačí si jen vybrat vhodné marcipánové ozdoby a objednat. Prodej marcipánových figurek uskutečňujeme již od jednoho kusu. Je třeba však počítat s nákladem dopravného. Prodej marcipánových figurek je realizován tak, že ozdoby jsou zabaleny v hygienickém obalu, který je zároveň chrání před poškozením. Následně se expedují přes smluvního dopravce v nejbližším možném termínu k vám. 

Proč nakupovat marcipánové ozdoby právě u nás?

Prodej marcipánových figurek provádíme prioritně pro cukrárny, pekárny, výrobny dortů a potravinářské provozy. Objednat je však může kdokoliv, a to nejen pro účely zdobení, ale čistě jen na mlsání. 

Chuť marcipánu je zcela přirozeně mandlová bez přídavku látek zvýrazňující chuť či mandlových aroma.

Prodávané marcipánové figurky jsou ručně formované nebo ručně modelované, láskyplně ručně vymalované a šetrně balené.

Rádi vám zhotovíme marcipánové figurky a ozdoby, které zviditelní vaši firmu, či firmu vašeho zákazníka při každé příležitosti. Ať už jsou to vánoční oslavy, firemní večírky, výstavy a jiné prezentace, kde chcete zvýšit zájem zákazníků o vás a podpoří tak prodej.

Profesionálně pro vás vyvineme individuální a exkluzivní marcipánový prezent, kterým se budete opravdu chlubit.

Společně s naším týmem se těšíme, že si oblíbíte skvělou chuť našeho pravého marcipánu a budete od nás marcipánové figurky odebírat pravidelně.

Zavřít [x]
Zavřít
Close icon

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Close icon
 -