Marcipán na svatbě

Marcipán na svatbě | Frischmann Vyškov

Svatební dort je pomyslná třešnička každé svatby, která by "měla" být událostí jen jednou za život. Ale i při druhém, třetím, ... pokusu, by na svatbě dort neměl chybět.

Marcipán na svatebním dortu symbolizuje sladkost a hořkost manželství.

Mluvíme tu samozřejmě o pravém mandlovém marcipánu. Chuť mandlí je lehce nahořklá a sladkost cukru jednoznačně převažuje, ale nepřebíjí. Chuť mandlí to nijak nekazí. Naopak. Sladká a lehce nahořklá chuť mandlí se nádherně doplňují.

Dort, hladce potažený marcipánem je ukázkou umění každého cukráře. Na trhu najdete množství jiných potahových marcipánových hmot, které jsou plastičtější, tvárnější a bělejší, ale pouze pro oko. Chuť těchto často chemických výtvorů je zpravidla taková, jako byste si do pusy nasypali polévkovou lžíci moučkového cukru.

Typické výrobky z marcipánu pro svatební dort jsou marcipánové růže doplněné lístečky a figurkou svatebního páru. Na dortu najdete i všemožné květiny z marcipánu.

My ve Frischmannu vyrábíme marcipánové růže ve více variantách. Růžičky z marcipánu můžete objednat v našem e-shopu. Marcipánové růžičky jsou vyrobeny z pravého marcipánu a chutnají perfektně. Vyzkoušejte naše růžičky z marcipánu a dáte nám za pravdu.

Ozdoby na dort - více info zde.


 

Marcipánové růže jsou různých barev, dle vkusu každé nevěsty a ženicha. Od čistě bílé, různých odstínů růžové, oranžové, červené až po temně fialovou. Barevný tón se často určuje podle celkového barevného sladění s kyticí nevěsty, košilí a kravatou ženicha, nebo prostírání na svatební hostině.

Svatební pár je tou pomyslnou třešničkou na dortu. Za několik let našeho působení na trhu jsme vytvořili mnoho stylů a druhů svatebních párů. Není potřeba se omezovat jen postavou muže a ženy. Svatební pár je možné vytvořit i například z medvídků a jiných zvířátek, sněhuláků, autíček, atd. Je to často ovlivněno koníčky a zájmy ženicha a nevěsty.

Svatební dort by měl být symbolem dvou lidí, kteří spolu chtějí strávit celý život. Proto si zaslouží být ozdoben dle přání novomanželů.

Vyměňte obligátní svatební dort potažený marcipánovou náhražkou za lehký dort s marcipánem od Frischmannu! Váš svatební dort si jedinečnou chuť pravého marcipánu rozhodně zaslouží.

Frischmann Marcipán vyrábí figurky i na zakázku. Neváhejte nás kontaktovat. Vytvoření takového prezentu potřebuje trochu víc času. Figurky na svatební dort - více info zde

 

Za Frischmann Vyškov, spol. s r.o.

Jana Šmídová, jednatelka

Zavřít [x]
Zavřít
Close icon

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Close icon
 -